O nás

"Podnikatel, jehož jediným cílem je finanční zisk, nikdy nemůže být úspěšný."

EVPower a.s. vystupuje jako největší velkoobchodní evropský distributor lithium fosfátových (LiFePO4) průmyslových baterií a zástupce výrobců Thunder Sky Winston, Sinopoly a Calb. Nabízí komponenty pro DC (stejnosměrná) výkonová řešení založená na nových technologiích, jako jsou lithiové (LiFePO4) články a baterie, solární panely, mikroměniče, invertory a další díly.

EVPower a.s. je akciová společnost s ročním obratem více než 20 milionů USD.

Společnost disponuje skladem o rozloze 3800 m2 a špičkovým logistickým zázemím. Od roku 2008 se zabývá podporou systémů, zejména fotovoltaických, které využívají obnovitelné zdroje energie a způsobem ukládaní energie. Vytváří komunitu a partnerskou síť v oblasti využívání solární energie a rovněž se angažuje v oblasti elektromobility. Zasloužila se o první české elektrické autobusy SOR, které jsou poháněny bateriemi od GWL Power. Další významnou značkou v portfoliu je vlastní značka EVBIKE, která nabízí pohonné jednotky a baterie pro elektrifikaci jízdních kol na elektrokola.

V roce 2016 se stala společnost členem cechu aplikovaných fotovoltaických technologií a hlavním partnerem projektu Český ostrovní dům pro energetiku. Projekt Český ostrovní dům získal prestižní ocenění OSN.


Naši zákazníci

Máme širokou zákaznickou základnu (cca více jak 1000 evropských zákazníků), kteří pravidelně kupují energetická řešení a další naše produkty. Další tisíce zákazníků podporujeme znalostmi o našich produktech a při jejich speciálních projektech. Z důvodu našich zkušeností a znalostí patří mezi naše zákazníci především zákazníci z Německa, Itálie, Francie a dalších evropských zemích. Spokojenost s našimi produkty a řešeními dokladují kladné referenční ohlasy. Dodáváme do celého světa!

Naše produkty

Dovážíme baterie s vysokou kapacitou LiFePO4 (dosud jsme prodali kapacitu více než 30 000 000 Ah), dále dodáváme fotovoltaické solární panely, mikroinvertory a související elektroniku od výrobců originálních zařízení v Číně nebo na Tchaj-wanu.

Naše provozy zahrnují 3800 m2 skladového prostoru, vlastní technické oddělení, školicí středisko a centrum pro podporu zákazníků. Abychom vyhověli potřebám našich zákazníků, vyvíjíme a prodáváme naše vlastní produkty navržené buď našimi vlastními inženýry nebo partnerskými subdodavateli. Takové produkty zahrnují speciální zařízení pro řízení designu, nabíječky s vysokým výkonem a další.

Tržní segmenty

  • stroje na elektrický pohon, EV automobily, hybridní autobusy, elektrická jízdní kola, elektrické skútry
  • elektrické čluny, lodě, katamarány, ponorky
  • mobilní domy, automobily na kempování, přívěsy
  • malé solární aplikace
  • velké fotovoltaické instalace - off grid energetické systémy (řešení pro energetickou soběstačnost budov, tzv. ostrovní systémy)
  • řešení Smart-grid - pro skladování a vyrovnávání energie
  • zálohovací systémy, UPS, generátory
  • nabíječky s vysokým výkonem
  • civilní, veřejné a vojenské nouzové dodávky energie
  • a mnoho dalších

Budeme rádi, pokud s námi budete chtít spolupracovat. Plně důvěřujeme naší schopnosti přinést efektivní a kvalitní řešení všem našim zákazníkům.

GWL Power se stala členem asociace 

AKU-BAT CZ, z.s.

GWL Power se stala členem asociace AKU-BAT CZ, z.s., která sdružuje nejvýznamnější subjekty aktivní v oblasti akumulace energie. Cílem AKU-BAT CZ je prosazovat podmínky pro rozvoj elektrické energie z baterií. Asociace vznikla v reakci na současný boom urychlení rozvoje obnovitelných zdrojů energie, a v důsledku toho nutnosti akumulovat elektrickou energii. Členství v asociaci přináší členům možnost se přímo podílet na vyjednáváních se všemi relevantními institucemi ve snaze o změnu legislativního prostředí české energetiky.

Vyčlenění samostatné společnosti EVPower a.s.

(brand GWL Power)

Milí zákazníci, od 1.10. 2017 došlo k vyčlenění samostatné společnosti EVPower a.s. z původní i4wifi a.s. Tímto vznikl největší evropský distributor lithium fosfátových (LiFePO4) průmyslových baterií, solárních systémů GridFree, měničů a dalšího příslušenství. Nově vzniklá vyčleněná společnost EVPower a.s., která kromě stávajícího zahraničního webu https://www.ev-power.eu/, má i nový český web, který nese jméno brandu, a to https://www.gwlpower.cz/. Hlavním prodejním kanálem pro oblast baterií a solárních služeb (EVPower a.s.) je pro Čechy https://www.ev-power.eu/, web https://www.i4wifi.cz/ slouží jen jako přeprodejce.


Výroční zprávy firmy

pouze v angličtině

EVPower a.s.

Průmyslová 11, 102 19 Praha 10

+420 277 007 550

sales@gwlpower.cz